Právě si prohlížíte Šumická Bota 2022

Šumická Bota 2022

Zdá se to neuvěřitelné, ale z jednorázové akce vás zveme již na šestý ročník běžeckého závodu s názvěm Běh pro Život. Výtěžek akce věnujeme na podporu těžce nemocného dítěte. Připraveny budou tři základní a tři speciální závodní tratě. 3 km, 10 km a 20 km, alias “skoro” půl marathon, vozíčkářské kolečko, běh nejmenších (bez registrace) a trať Nordic walking – neboli “chůze s holemi”. Pojďte změřit své síly a přihlaste se do závodu Šumická bota v odkazu zde. Vybíháme v sobotu 17. září o půl druhé odpoledne, jak jinak než od Základní školy v Šumicích.

Do začátku běhu zbývá

Soupiska přihlášených běžců

V minulých ročnících jsme díky vašim příspěvkům pomohli 8 dětem v různých těžkých životních situacích způsobených zdravotním stavem, a i v letošním roce chceme tuto tradici udržet. Příjemce výtěžku z běhu bude putovat pro šestiletou Nikolku z Uh. Brodu.

Běh pro život – průběh závodu

Prezence registrovaných běžců (kontrola údajů a přidělení startovního čísla) je v den akce od 11:30 do 13:00 v prostorách Pastoračního centra (fara) v Šumicích, start závodu následuje od 13:30 před školou. Připravujeme opět “předprezenci”v pátek 16. 9. 2022 od 19:30 do 21:00 v Pastoračním centru Šumice.

Pozor, běžci kterékoliv tratě, kteří se do 13:00 nenahlásí u prezence závodu, nebudou z technických důvodů vpuštěni na trať (neplatí pro předperzentaci v pátek 16. 9.). Děkujeme za pochopení.

Registrovaní běžci přijdou potvrdit svou účast a podepsat prezenční listinu v prostorách Pastoračního centra v Šumicích, kde obdrží další informace k akci. Následně je běžcům k dispozici šatna místní tělocvičny, kde je možnost zanechat své osobní věci (neberte si s sebou cenné věci, jako organizátoři za ně neručíme). Po závodu je možnost se v tělocvičně osprchovat. žádáme závodníky z řad vozíčkářů o vyslání na prezenci svého zástupce, kterému vysvětlíme další postup. 

Co si vzít k prezenci: běžci musí pro kontrolu předložit doklad totožnosti opatřený fotografií (např. občanský průkaz, pas, jiný doklad) , poté obdrží startovní číslo a čip na měření času. Za účastníky závodu mladších 18 let předkládá doklad totožnosti i rodič nebo zákonný zástupce.

V průběhu akce zodpovídají za osoby mladší 18 let rodiče (zákonní zástupci).

Start závodů (přibližný čas):

Pro širokou veřejnost nabídneme občerstvení, pro děti připravujeme doprovodné aktivity. Vše ještě umocníme hudební produkcí.

Registrací do závodu Šumický běh získáte

  • přístup na mezinárodní závodnický webový portál, kde můžete kontrolovat, porovnávat a sdílet své výsledky online
  • měření času čipem
  • pamětní medaili
  • zajištěné občerstvení v průběhu i na konci závodu, šatna a sociální zařízení včetně sprch
  • za běh 20 km a 10 km trasy obdrží diplomy a věcné ceny první tři nejrychlejší běžci a běžkyně
  • za běh 3 km obdrží diplom a věcnou cenu nejrychlejší 3 děti a z “dospělácké” kategorie nejrychlejší běžec a běžkyně 
  • vítěz Vozíčkářského kolečka, běhu nejmenších a Nordic walking obdrží diplom a věcnou cenu

Způsoby úhrady startovného 250 Kč

  • prostřednictvím bankovního převodu od 28. 7., nejpozději do 12. 9. do 16 hodin registrací online zde. 
  • v hotovosti v Dolní (Staré) hospodě v Šumicích (č.p. 399) nebo v baru Jadranka v Šumicích – od 1. 8. do 12. 9. do 18:00 
  • platba v hotovosti v den akce při registraci: Startovné můžete zaplatit i v den konání akce při registraci. Z důvodu zvýšených nároků na organizaci toto startovné činí 350 Kč. Připravena bude i “předregistrace” v pátek 16. 9. 2022 od 19:30 do 21:00

Kontrolu Vaší přihlášky (seznam běžců) a potvrzení platby najdete v odkazu zde. Vaše platba bude potvrzena do 5 pracovních dnů od jejího přijetí naší bankou.

Přispěvek na běh můžete Besednikům poslat na účet číslo: 2101275117/2010 var. symbol  220917 (na požádání Vám vystavíme darovací smlouvu).

V případě neuskutečnění závodu z důvodu hygienických opatření souvisejících s Coronavirem se startovné použije na zaplacení již vzniklých nákladů s během, a zbylá část bude věnována rodině, které je letošní běh věnován. Jako alespoň malou kompenzaci by dostal každý závodník se zaplaceným startovným pamětní medaili Šumického běhu pro život. 

Šumická bota 2022 plakát

 

GDPR

Všichni účástníci i návštěvníci závodu souhlasí s pořizováním fotogravického a video záznamu pro účely propagace a prezentace akce. Žádné záběry nebudou přeprodány třetím osobám. V případě nesouhlasu prosíme nahlásit jméno u pořadatelů.

Další informace (zejména přesné trasy) zveřejníme v průběhu srpna.

Na galerie z loňských ročníků se můžete podívat v odkazu zde

 

Běh pro život alias Šumická Bota
Běh pro život alias Šumická Bota

Soubory ke stažení

Plakát PDF BĚH PRO ŽIVOT 2022

Podmínky přihlášky v “podminky beh hospody

*( 30. 8. 2022 do článku přidány mapy tras běhu)

Napsat komentář