Právě si prohlížíte Šumická Bota – omezení dopravy v průběhu akce

Šumická Bota – omezení dopravy v průběhu akce

Vážení spoluobčané,

v sobotu 16. 9. 2023 proběhne na našich silnicích 7. ročník závodu ŠUMICKÁ BOTA, a v důsledku zajištění bezpečnosti účastníků jsme opět nuceni podniknout uzavírku Malé strany a “častečně omezit provoz” od křižovatky “u nádraží” směrem jak ke školce, tak “do Kúta”.

Úplná uzavírka Malé strany

  • 10:00 – 18:00 Od kostela po dětské hřiště za tělocvičnou
  • 13:00 – 17:00 Celá ulice Malá strana od kostela po poslední výjezd na “Dolním konci” (silnice mezi domy č. p. 380 a 522).

V tuto dobu uzavře SDH Šumice místní komunikaci pro veškerý motoristický provoz. Rádi bychom požádali spoluobčany, kteří bydlí v domech omezených touto akcí, a vědí předem, že budou potřebovat v tuto dobu odjet svými vozy, aby svá vozidla přeparkovali na místo mimo vyznačenou trasu.

Ostatní částečné omezení provozu v dalších ulicích

Dále je trasa závodu vedena v ulicích Za drahou, Kút a Nivky. Zde se budou závodníci pohybovat od 13:30 do cca 16:30 hod. Žádáme motoristy o ohleduplnost k závodníkům (závodníci jsou všech věkových kategorií včetně nejmenších dětí).

Prosíme obyvatele přilehlých nemovitostí, aby v průběhu akce neparkovali svá vozidla na místní komunikaci.

Za vzniklou situaci se předem omlouváme, ale bohužel nelze zajistit bezpečné konání akce současně s plnou průjezdností silnic.

DŮRAZNĚ ŽÁDÁME VŠECHNY ÚČASTNÍKY SILNIČNÍHO PROVOZU (MOTORISTY I BĚŽCE), ABY V ČASE KONÁNÍ AKCE ZVÝŠILI SVOU POZORNOST NA MÍSTNÍCH KOMUNIKACÍCH!

Proč bude doprava zavřena se můžete podívat v článku zde: Šumická bota 2023

Sponzoři Šumické boty 2023

Napsat komentář