Právě si prohlížíte První plány pro rok 2021 – šumický Běh pro Život 18. 9. 2021

První plány pro rok 2021 – šumický Běh pro Život 18. 9. 2021

Právě jsme prožili Velikonoce, což by za normálních okolností znamenalo první akci v roce – Košt Slivovice. V letšním roce je to bohužel opět trochu jinak, Košt Slivovice z důvodu “toho čínského svinstva” podruhé po sobě nebyl. Stejný osud se bude týkat i Pálení Čarodějnic, nějak už ani nelze věřit, že by se situace během měsíce zlepšila natolik, že by byly povoleny venkovní akce alespoň do 100 osob. Podobný osud se zřejmě bude týkat i GulášFestu, který z organizačních důvodů je pro letošek možný uspořádat pouze v květnu.

To byly prozatím ty smutnější zprávy. Věřme ale, že očkování + imunita po prodělání nemoci a hlavně sluníčko obrovsky pomůžou, a během pozdního jara a v létě se situace alespoň trochu přiblíží normálu. Co to bude znamenat? Jako první letošní akci plánujeme Běh pro Život a na podzim Drakiádu a teoreticky i mimořádný Košt Slivovice.

Jediný termín, který si zatím můžete zapsat do kalendáře, je sobota 18. září, kdy se, i kdyby to bylo mělo být v nějaké formě omezeného režimu, bude konat Běh pro Život alias Šumická Bota.

Košt Slivovice by mimořádně “mohl” proběhnout v sobotu 23. října.

Pozn: datum mimořádného Koštu jsme změnili z 30. října na 23. října z důvodu blízkosti Dušiček. Děkujeme za pochopení.

Napsat komentář