Právě si prohlížíte Poděkování za Gulášfest 2017

Poděkování za Gulášfest 2017

Členové spolku Besedníci touto formou děkují za vaši účast na 2. ročníku Šumického Gulášfestu. Sešlo se vás skutečně nad očekávání velké množství a podpořili jste dobrou věc pro zdraví nás všech. Podrobnější informace zveřejníme v dalším čísle Šumického zpravodaje.

K článku Slováckého deníku máme jednu opravu: Vítěz GULÁŠFESTU 2017 tým MAVO není, jak je uvedené v článku SD, z Uherského Brodu. Je z Šumic, protože tým MAVO tvoří Marián Jurnykl a Vojta Jahoda, občanstvím Šumičané! Třetím členem týmu je Iva Jurnyklová, rodem ze Šumic. Teď je to uvedené na pravou míru. Druhé místo obsadil Hevos team (loňský vítěz) ze Šumic a na třetím místě se umístil Kovařík tým z Újezdce u Luhačovic.

Zřejmě se nemá cenu více rozepisovat, jelikož tři instituce, a to starosta Šumic, Slovácký deník a Dobrý Den s Kurýrem to již udělali za nás. Co o této akci psali, si můžete přečíst v následujících odkazech:

http://www.sumice.cz/clanek/377-gulasfest-sumice-2017.html

http://slovacky.denik.cz/zpravy_region/gulasfest-privital-24-tymu-lonsky-obhajce-nakonec-skoncil-druhy-20170514.html

http://www.idobryden.cz/spolecnost/lonsti-vitezove-ziskali-stribro/c9bbee39-3885-11e7-9afc-005056ab0011/

 

Všem, kteří se naší akce zúčastnili ještě jednou děkujeme a těšíme se na shledání příští rok na 3. ročníku Šumického Gulášfestu.

Besedníci Šumice

 

Napsat komentář