Právě si prohlížíte Informace pro účastníky Šumického běhu

Informace pro účastníky Šumického běhu

Před závodem

Po příjezdu do Šumic můžete odstavit auto na parkovišti u hřbitova, kde je připravena asfaltová plocha pro parkování. V případě příjezdu vlakem se prosím vydejte přes most pro pěší, kolem kostela ke škole.Žádáme tímto  účastníky závodu, aby parkovali na určených parkovištích, a ne před místní hospodou (vedle kostela směrem k hospodě) nebo Jadrankou (u odbočky k parkovišti, vedle pošty), kde necháváme místo k parkování svatbě, která se zde v době závodu bude konat.

Po vyznačené trase, se prosím,dostavte k prezenci či případné registraci do budovy ZŠ Šumice (mapka pod článkem), ke které si připravte doklad s fotografií k ověření totožnosti.

Po “papírových” záležitostech budete mít možnost využít šatnu místní tělocvičny k převlečení a odložení osobních věcí (neberte si s sebou cenné věci, neručíme za případnou ztrátu).

Závod

Start hlavního závodu (10 km) bude v 10:30 před základní školou (mapka pod článkem).

Na trati je rozmístěno několik bezpečnostních stanovišť, v případě problémů se neváhejte obrátit na personál na stanovišti, který u sebe bude mít mobilní telefon. Přibližně v polovině trati je umístěno občerstvení v podobě tekutin.

Trasa na 10 km bude oznacena oranžovými fáborky a oranžovým sprejem.

Start závodu na 3 km bude následovat v 10:40 před základní školou (mapka pod článkem).

Trasa na 3 km bude označena zelenými fáborky a zeleným sprejem.

Po závodu

Po překonání cílové čáry závodníci odevzdají čipy a převezmou pamětní medaile od organizátorů, bude zde umístěn i stůl k možnosti doplnění tekutin zdarma. Za čip dostenou závodníci poukaz na občerstvení v podobě menšího obědu. Po vyřešení formalit bude registrovaným závodníkům opět k dispozici šatna se sprchami. Následně si můžou vyzvednout jídlo ve stánku s občerstvením.

Po ukončení závodu budou vyhlášeni vítězové běhu a budou jim předány věcné dary.

mapa 10 km
mapa 3 km
mapa Šumice

 

Napsat komentář