Právě si prohlížíte Informace k 3. ročníku Šumického běhu

Informace k 3. ročníku Šumického běhu

Informace pro závodníky a obyvatele obce:

Prezence již přihlášených závodníků bude možná i v pátek od 19:00 do 22:00 hodiny v Dolní (Staré) hospodě. Žádáme tímto přihlášené závodníky typicky ze Šumic, aby se dostavili již v pátek, aby jsme předešli zbytečným průtahům kvůli prezenci v sobotu. Výhodou pro takto přihlášené bude možnost se v den startu dostavit doslova pár minut před oficiálním startem, který bude před ZŠ Šumice.

V sobotu bude prezence již od 11:00 do 13:00. Registrovaným závodníkům, kteří nestihnou prezenci v tomto čase, se kvůli absenci čipu nebudou počítat do závodu, startovné propadá ve prospěch Šumického běhu.  Ve stejném čase se bude možné ještě nově registrovat na místě. Cena registrace na místě je 350 Kč / osobu. 

Upozorňujeme závodníky 10 km a 20 km trasy, aby si všímaly značení trasy (červené šipky, červený sprej a červené fáborky). Trasa byla díky nepředvídatelným okolnostem mírně změněna, nebude tedy odpovídat přesně trase, která je vyznačena na webu.

Trasa na 3 km zůstává stejná (značena zeleně).

Uzavírka ulice a parkování

Kvůli bezpečnosti běžců bude v sobotu 14. 9. od 11:00 do 17:00 kompletně uzavřena ulice Malá Strana. Žádáme tímto obyvatele Malé Strany, aby neparkovali svá vozidla na místní komunikaci. Děkujeme za pochopení.

Parkování běžců bude možné na všech veřejných šumických parkovištích, zejména u hřbitova, před hospodou, u pošty a Obecního úřadu. Díky nízké kapacitě těchto parkovišť ale doporučujeme běžcům využít silnici vedoucí k místnímu zemědělskému družstvu (číslo 5 na mapce v odkazu).

Kvůli zvýšenému pohybu chodců žádáme řidiče ke zvýšené ostražitosti v celé obci.

 

Bezproblémový průběh závodu a co nejlepší výsledky přejí Besedníci Šumice.

 

Tento příspěvek má jeden komentář

  1. Bery 11

    Ahoj besedníci a všichni organizátoři a sponzoři. Chtěl bych touto cestou poděkovat za perfektní organizaci a za to, že jsem si mohl dokázat, že to ještě uběhnu (částečně ujdu…). Účastnil jsem se jakéhokoli závodu poprvé a v cíli byl pocit i přes vyčerpání nepopsatelný. Rád jsem tím přispěl na dobrou věc.
    S pozdravem Vladimír Beránek, Kunovice

Napsat komentář